0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Teaware >Teaware

Super Famous Retro Style Bamboo Tea Table Runner Mats

Шифра на предмет: ZRC7405

Потекло: Кина

Стандард: ЕУ / УСДА

MOQ: Фабричко директно снабдување, достапен е мал MOQ


  • Брза детали
  • конкурентна предност
  • Пакување и испорака


Основни детали

Тип на алкохол: Комплети за кафе и чај
Material:bamboo, Bamboo, natural bamboo, with cotton lining
Сертификација: CE / EU, CIQ, SGS
Feature:Eco-Friendly, Stocked, Eco-Friendly, Stocked, OEM/ODM accepted
Место на потекло: Кина
Име на марка: ZENRC
Број на модел: ZRC7405
Product Name:Super Famous Retro Style Bamboo Tea Table Runner Mats
Table Decoration &Accessories Type: Mats & Pads
Должина: 180cm
Ширина: 35cm


Опис на производот

име:

Super Famous Retro Style Bamboo Tea Table Runner Mats

Точка НЕ:

ZRC7405

Тема:

1.This mat is widely used at tea house, cafe shop, bar, or as home decoration. It is extremely popular among tea specialists and amateurs.

2.Color: A, B, C, D, E, F, pls refer below photos ; Width: 35cm

спецификација:

Material: natural bamboo, with cotton lining
Remark: For other sizes, pls kindly send the inquiry for more details.
Опции за капацитет: 700мл / 24 мл; 550 мл / 15 мл
Должина: 180cm

Пример: 

Бесплатни примероци, експресен надоместок на сметка на клиентите

Начин на плаќање:

30% депозит, салдо пред испорака или наспроти копија од B / L

Испорака:

Во рок од 3 ~ 15 дена со потврда за депозит

Пакување: 1 парче по ролна / торба за торба; Пакетите OEM се поддржани

функција

Customized size or irregular shapes are supported.

Any interests please don't hesitate to send us inquiry, We will get back to you with confirmations ASAP within 24 hours.
  

 

Пакување и испорака

Продажни единици: Единствена ставка
Единечна големина на пакет: 20X16X16 cm
Единечна бруто тежина: 0.7 кг
Package Type: Super Famous Retro Style Bamboo Tea Table Runner Mats 1pc per roll / opp bag
Време на водење: Количина (парче) 1 - 100> 100
                         Est. Време (денови) 10 За преговарање

Контактирајте нѐ