0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Teaware >Teaware

Solid Wood Tea Cake Needle for Puerh Tea Dark Tea Brick Knife

Шифра на предмет: ZRC7419

Потекло: Хунан, Кина (копно)

Стандард:

MOQ:


  • Брза детали
  • конкурентна предност
  • Пакување и испорака


Основни детали

Тип на алкохол: Комплети за кафе и чај
Материјал: Цврсто дрво, нерѓосувачки челик, црно дрво, розово дрво, панга
Сертификација: CIQ, SGS
Карактеристика: Еко-пријателски, достапни се три вида
Место на потекло: Хунан, Кина (копно)
Име на бренд: ZENRC
Број на модел: ZRC7419
Product Name:Solid Wood Tea Cake Needle for Puerh Tea Dark Tea Brick Knife
Вкупна должина: 16.5 см
Дијаметар: 1.9cm
Должина на игла: 6.5 см


производ вовед


име:
Игла за компресиран чај од цврсто дрво

Точка бр .: ZRC7419

Функција:
Оваа алатка се користи за одвојување на компримиран чај Пуер и чај од тули.

материјал: цврсто дрво, нерѓосувачки челик

големина:
вкупна должина 16.5cm, дијаметар 1.9cm, должина на игла 6.5cm

Стил: blackwood, rosewood,panga

Пакување: 1 парче по торба, Фабричко директно стабилно снабдување, OEM услугата е поддржана.

Начин на плаќање:
  30% депозит, салдо пред испорака или наспроти копија од B / L

Пример:
  Бесплатни примероци, експресен надоместок на сметка на клиентите

Испорака:
  Во рок од 3 ~ 15 дена со потврда за депозит


Пакување и плаќање
Пакување и испорака

Продажни единици: повеќе од
Големина на пакување по серија: 34X14X17 см
Бруто тежина на серија: 0.1 кг
Package Type:30pcs/ctn, gross weight 3kg/ctn, 34*14*17cm/ctn
Времетраење: 7


Контактирајте нѐ