0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Teaware >Teaware

Round Raw Organic Solid Wood Cup Mat Teapot Coaster for Decoration

Шифра на предмет: ZRC7438

Потекло: Хунан, Кина (копно)

Стандард:

MOQ:


  • Брза детали
  • конкурентна предност
  • Пакување и испорака


Основни детали

Декорација на маса и додатоци Тип: теписи и подлошки
Облик: Тркалезна
Стил: традиционален кинески
Material: Wood, Vietnam Cane
Функција: Еко-пријателски, порибено
Место на потекло: Хунан, Кина (копно)
Име на марка: ZENRC
Број на модел: ZRC7438
Product Name: Round Raw Organic Solid Wood Cup Mat Teapot Coaster for Decoration
Diameter: 5cm,6cm, 7cm, 8cm, 9cm, 12cm, 15cm
Usage: cup holder, tea kettle coaster, kitchen mat
Боја: природно
service: sample, OEM, ODM


производ вовед


име:
  Solid wood tea cup/ teapot stand

Точка бр .:ZRC7438

Тема: Оваа подлога е широко користена во чајџилница, кафе -барови, барови или како украс на домот. Тоа е исклучително популарно меѓу специјалистите за чај и аматери.

големина: дијаметар 15 см

For other sizes, ( 5cm, 6cm, 7cm, 8cm, 9, 12cm  and more )  pls kindly send the inquiry for more details.


Пакување:
1pc/opp торба, OEM пакетите се поддржани

Пример:
  Бесплатни примероци, експресен надоместок на сметка на клиентите

Начин на плаќање:
  30% депозит, салдо пред испорака или наспроти копија од B / L

Испорака:
  Во рок од 3 ~ 15 дена со потврда за депозит


Пакување и плаќање

 


Пакување и испорака

Продажни единици: Единствена ставка
Единечна големина на пакет: 18X18X3 cm
Единечна бруто тежина: 0.2 кг
Package Type: Round Raw Organic Solid Wood Cup Mat Teapot Coaster for Decoration
Пример на слика: пакет-img
Времетраење: 10


Контактирајте нѐ