0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Teaware >Teaware

Ретро Еко-пријателски бамбус завеса виткање чај маса тепих тркач мат

Шифра на предмет: ZRC7402

Потекло: Кина

Стандард: ЕУ / УСДА

MOQ: Фабричко директно снабдување, достапен е мал MOQ


  • Брза детали
  • конкурентна предност
  • Пакување и испорака


Основни детали

Тип на алкохол: Комплети за кафе и чај
Материјал: бамбус, бамбус, природен бамбус, со памучна обвивка
Сертификација: CE / EU, CIQ, SGS
Карактеристика: Еко-пријателски, порибено, еко-пријателски, порибено, прифатен OEM/ODM
Место на потекло: Кина
Име на марка: ZENRC
Број на модел: ZRC7402
Име на производ: Ретро-еко-пријателски бамбус завеса за преклопување чај за трчање тепих за трчање
Декорација на маса и додатоци Тип: Матс и подлошки
Должина: 25cm, 45cm, 65cm, 85cm, 100cm... Максимална должина 20m
Ширина: 20cm..... Максимална ширина 120cm


Опис на производот

име:

 Ретро Еко-пријателски бамбус завеса виткање чај маса тепих тркач мат

Точка НЕ:

ZRC7402

Тема:

1. Овој душек е широко користен во чајџилница, кафе -барови, барови или како украс на домот. Тоа е исклучително популарно меѓу специјалистите за чај и аматери.

2.Боја: природна жолта, кафена

спецификација:

Материјал: природен бамбус, со памучна обвивка
Отпорен на времетраење: - 20 ~ 150
Опции за капацитет: 700мл / 24 мл; 550 мл / 15 мл

Големина: Достапна ширина: 20cm , 35cm, должина 25cm, 45cm, 65cm, 85cm, 100cm.

Достапна должина: 10cm, 15cm, 20cm, 25cm.... 200cm, 300cm... ( + * 5cm )

 

Пример: 

Бесплатни примероци, експресен надоместок на сметка на клиентите

Начин на плаќање:

30% депозит, салдо пред испорака или наспроти копија од B / L

Испорака:

Во рок од 3 ~ 15 дена со потврда за депозит

Пакување: Поддржани се 1 парче по ролна OEM пакети.

функција

Ја имаме бамбусовата душек за чај во две бои, кафе-кафеава и природна жолта бамбусова боја, со памучна облога. Ширина на наведената ставка: Има многу повеќе опции: ширина ----10cm, 15cm, 20cm, 25cm, 30cm ...120cm ; Должина ----- 10cm, 15cm, 20cm, 25cm.... 200cm, 300cm.

Поддржани се прилагодена големина или неправилни форми.

Ве молиме, не двоумете се да ни испратите барање за какви било интереси, ќе ви се вратиме со потврди што е можно поскоро во рок од 24 часа.

 

Пакување и испорака

Продажни единици: Единствена ставка
Единечна големина на пакет: 20X16X16 cm
Единечна бруто тежина: 0.7 кг
Тип на пакување: Ретро оригинална бамбус завеса за преклопување чајна маса Runner Cushion Collection 1pc pe
Време на водење: Количина (парче) 1 - 100> 100
                        Est. Време (денови) 10 За да се преговара

Контактирајте нѐ