0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Teaware >Teaware

Retro Bamboo Tea Table Carpet Runner with Cloth Edge Decoration Table Accessory

Шифра на предмет: ZRC7403

Origin:Zhejiang, China (Mainland)

Стандард:

MOQ:


  • Брза детали
  • конкурентна предност
  • Пакување и испорака


Основни детали

Table Decoration & Accessories Type:Mats & Pads
Material:Bamboo, natural bamboo
Feature:Eco-Friendly, Stocked, OEM/ODM accepted
Место на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)
Име на бренд: ZENRC
Број на модел: ZRC7403
Product Name:Retro Bamboo Tea Table Carpet with Cloth Edge and Decoration
Ширина: 30cm
Length:60cm, 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 210cm


Набавка Способност

Способност за снабдување: 20000 парчиња / парчиња неделно

производ вовед


име: Retro Bamboo Tea Table Mat with Cloth Edge and Decoration

Точка бр .: ZRC7403

Тема:
This mat is widely used at tea house, cafe shop, bar, or as home decoration. It is extremely popular among tea specialists and amateurs.
 
Ширина: 30cm

Должина:
60cm, 90cm, 120см, 150см, 180см, 210см

For other sizes, pls kindly send the inquiry for more details.


Боја: red, dark green, beige, with Ancient Chinese characters

материјал: natural bamboo, with cotton lining

Пакување:
1pc/bag, OEM packages are supported

Пример:
  Бесплатни примероци, експресен надоместок на сметка на клиентите

Начин на плаќање:
  30% депозит, салдо пред испорака или наспроти копија од B / L

Испорака:
  Во рок од 3 ~ 15 дена со потврда за депозит


Пакување и плаќање


Пакување и испорака

Packaging Details:Retro Bamboo Tea Table Carpet with Cloth Edge and Decoration Tabel Runner 1pc per roll
Пристаниште: Шенжен, Гуангжу
Време на олово: 10 дена


Контактирајте нѐ