0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Teaware >Teaware

Retro Bamboo Table Runner with Cloth Rim Decoration Accessory Tea Table Decorate

Шифра на предмет: ZRC7403

Потекло: hejеџијанг, Кина (копно)

Стандард:

MOQ:


  • Брза детали
  • конкурентна предност
  • Пакување и испорака


Основни детали

Декорација на маса и додатоци Тип: теписи и подлошки
Shape:Square, flat
Стил: Традиционален кинески
Материјал: бамбус, природен бамбус
Карактеристика: Еко-пријателски, порибено, прифатена OEM/ODM
Место на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)
Име на бренд: ZENRC
Број на модел: ZRC7403
Product Name: Bamboo Table Runner with Cloth Rim Decoration Accessory Tea Table
Ширина: 30cm
Должина: 60cm, 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 210cm
Color: Red, Green, Beige or customzied
Service: OEM, ODM , Drop shipping
Size: 30*90cm; 30*120cm; 30*150cm; 30*180cm; 30*210cm;
производ вовед


име:
Ретро бамбус чај ​​за маса со крпа на работ и декорација

Точка бр .: ZRC7403

Тема:
Оваа подлога е широко користена во чајџилница, кафе -барови, барови или како украс на домот. Тоа е исклучително популарно меѓу специјалистите за чај и аматери.
 
Ширина: 30cm

Должина:
60cm, 90cm, 120см, 150см, 180см, 210см

За други големини, pls lyубезно испратете ја истрагата за повеќе детали.

 
Боја: црвена, темно зелена, беж, со антички кинески знаци

материјал: природен бамбус, со памучна обвивка

Пакување:
1pc/торба, OEM пакетите се поддржани

Пример:
  Бесплатни примероци, експресен надоместок на сметка на клиентите

Начин на плаќање:
  30% депозит, салдо пред испорака или наспроти копија од B / L

Испорака:
  Во рок од 3 ~ 15 дена со потврда за депозит


Пакување и плаќање

Пакување и испорака

Продажни единици: Единствена ставка
Единечна големина на пакет: 35X10X10 cm
Единечна бруто тежина: 0.5 кг
Тип на пакет: Ретро бамбус чај ​​за трчање на тепих со додаток за украсување на раб од крпа
Пример за слика: пакет-слика

Време на олово: Кол (парче) 1 - 200> 200
                      Est. Време (денови) 7 За преговарање

Контактирајте нѐ