0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Teaware >Teaware

Organic Loofah Sponge Teapot Cleaner Brush for Mug

Шифра на предмет: ZRC7437

Потекло: hejеџијанг, Кина (копно)

Стандард:

MOQ:


  • Брза детали
  • конкурентна предност
  • Пакување и испорака


Основни детали

Тип на алкохол: Комплети за кафе и чај
Материјал: Сунѓер Луфа, Сунѓер Луфа
Сертификација: CIQ, SGS
Функција: Еко-пријателски
Место на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)
Име на бренд: ZENRC
Број на модел: ZRC7437
Product Name:Organic Loofah Sponge Teapot Cleaner Brush for Mug
loofah sponge diameter: 6cm
loofah sponge length: 7cm
ctotal length: 26cm


 производ вовед

име: Природна четка за перење сунѓер Луфа

Точка бр .: ZRC7436 / ZRC7437

материјал: сунѓер од луфа

големина: сунѓер од луфа со дијаметар 6см, должина 7см, вкупна должина 26см

Пакување: 1 ЕЕЗ/торба; Или по желба на клиентите

Пример:
  Бесплатен примерок, експресен надомест на сметка на клиентите

Начин на плаќање:
  30% депозит, салдо пред испорака или наспроти копија од B / L

Испорака:
  Во рок од 3 ~ 15 дена со потврда за депозит


Пакување и плаќање


Пакување и испорака

Продажни единици: Единствена ставка
Единечна големина на пакет: 18X7X7 cm
Единечна бруто тежина: 0.1 кг
Package Type: Organic Loofah Sponge Teapot Cleaner Brush for Mug
                        1 парче / торба
Пример на слика: пакет-img
Времетраење: 10


Контактирајте нѐ