0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Teaware >Teaware

Multifunction Stainless Steel Coffee Scoop with Bag Clip Bundle

Шифра на предмет: ZRC7420

Origin:Guangdong, China (Mainland)

Стандард:

MOQ:


  • Брза детали
  • конкурентна предност
  • Пакување и испорака


Основни детали

Тип на алкохол: Комплети за кафе и чај
Material:Stainless Steel, Stainless Steel
Сертификација: CIQ, SGS
Feature:Eco-Friendly, Eco-friendly, Pb-free
Место на потекло: Гуангдонг, Кина (континентална)
Име на бренд: ZENRC
Број на модел: ZRC7420
Product Name:Multifunction Stainless Steel Coffee Scoop with Bag Clip Bundle
Должина: 17.8cm
Ширина: 3.8cm
Висина: 2.3cm
Color:golden, silver


Набавка Способност

Способност за снабдување: 20000 парчиња / парчиња неделно

производ вовед


име: 
Multifunction Stainless Steel Coffee Scoop with Bag Clip Bundle

Точка бр .:
ZRC7420

Тема: Еколошки, без ПБ

материјал: stainless steel ( Brand New , Reusable )

Димензија: должина 17.8cm, ширина 3.8cm, висина 2.3cm

Боја:
златна, сребрена

Пакување:
individual opp bag packed,  Factory direct stable supplying,  OEM service is supported.

Начин на плаќање:
  30% депозит, салдо пред испорака или наспроти копија од B / L

Пример:
  Бесплатни примероци, експресен надоместок на сметка на клиентите

Испорака:
  Во рок од 3 ~ 15 дена со потврда за депозит


Пакување и плаќање


Пакување и испорака

Packaging Details: individual opp bag packed, Factory direct stable supplying, OEM service is supported.
Пристаниште: Шенжен, Гуангжу
Време на олово: 10 дена


Контактирајте нѐ