0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Teaware >Teaware

Мултифункционална игла од чај од компресирана тула со четка со четка за чајник

Шифра на предмет: ZRC7418

Потекло: Хебеј, Кина (копно)

Стандард:

MOQ:


  • Брза детали
  • конкурентна предност
  • Пакување и испорака


Основни детали

Тип на алкохол: Комплети за кафе и чај
Материјал: цврсто дрво, црно дрво, розово дрво
Сертификација: CIQ, SGS
Карактеристика: Еко-пријателски, достапни се две форми
Место на потекло: Хебеј, Кина (копно)
Име на бренд: ZENRC
Број на модел: ZRC7418
Име на производ: Мултифункционална игла за чај од компресирана тула од цврсто дрво со четка за чајник
Вкупна должина: 20.5 см
Дијаметар: 2cm
Должина на игла: 6.5 см


Набавка Способност

Способност за снабдување: 20000 парчиња / парчиња неделно
производ вовед


име:
Мултифункционална игла за компресирано цврсто дрво и четка за чај

Точка бр .: ZRC7418

Функција:
Оваа алатка се користи за одвојување на компримираниот чај Пуерх и чај од тули, а четката може да направи чистење.

материјал: цврсто дрво, нерѓосувачки челик, крзно

големина:
вкупна должина 20.5cm дијаметар 2.0cm должина на игла: 6.5cm

Стил: црно дрво, розово дрво

Пакување:
1 парче по торба, Фабричко директно стабилно снабдување, OEM услугата е поддржана.

Начин на плаќање:
  30% депозит, салдо пред испорака или наспроти копија од B / L

Пример:
  Бесплатни примероци, експресен надоместок на сметка на клиентите

Испорака:
  Во рок од 3 ~ 15 дена со потврда за депозит


Пакување и плаќање


Пакување и испорака

Детали за пакување: 1 парче по торба Фабричко директно стабилно снабдување, OEM услугата е поддржана.
Пристаниште: Шенжен, Гуангжу
Време на олово: 10 дена


Контактирајте нѐ