0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Teaware >Teaware

Голем стакло со двоен Wallид Matcha чај Чаван, исто така, сад за супа од салата

Шифра на предмет: ZRC7815

Потекло: Кина

Стандард: ЕУ / УСДА

MOQ: Фабричко директно снабдување, достапен е мал MOQ


  • Брза детали
  • конкурентна предност
  • Пакување и испорака


Основни детали

Тип на вечера: Чаши
Материјал: стакло, боросиликатно стакло
Сертификација: CIQ, SGS
Карактеристика: Еко-пријателски, порибено, дизајн со двоен wallид
Место на потекло: Хебеј, Кина (копно)
Име на бренд: ZENRC
Број на модел: ZRC7815
Име на производ: Голем стакло со двоен Wallид Чај Чаван Чаван, исто така, сад за супа од салата
Дијаметар на устата: 11.8 см
Висина: 8cm
Капацитет (мл): 18.5 мл
Капацитет (ml): 540 ml
Вештини: Чисто во уста
Употреба: Чај Матча, супа, салата, сок


производ вовед

име: Чаша со стакло со двојни ledидови

Точка бр .: ZRC7815

Тема:

Ултра про clearирен сад со двојни ledидови, ни дава кул чувство да гледаме пливка со чаша или пијалок!
Идеален сад за правење убава и здрава, вкусна мача

материјал:  3.3 Боросиликатно стакло

Отпорен на температура:
-20 150

Капацитет:   540 мл / 18.5 мл

големина:
дијаметар 11.8 см висина 8 см

Пакување:
1pc/ кутија, 45pcs/ ctn; Пакетите OEM се поддржани

Пример:
  Бесплатни примероци, експресен надоместок на сметка на клиентите

Начин на плаќање:
  30% депозит, салдо пред испорака или наспроти копија од B / L

Испорака:
  Во рок од 3 ~ 15 дена со потврда за депозитПакување и плаќањеПакување и испорака

Продажни единици: Единствена ставка
Единечна големина на пакет: 15X15X13 cm
Единечна бруто тежина: 0.6 кг
Тип на пакет: Голем двоен Wallид стакло Matcha чај Чаван, исто така, сад за супа од салата 1 парче/кутија
Пример за слика: пакет-слика
Време на олово: 10

Контактирајте нѐ