0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Чај

Висококвалитетен цветен чај од сушени праски за убавина на кожата

Шифра на предметот: BN9031

Потекло: hejеџијанг, Кина

Стандард: ЕУ / УСДА

MOQ: Фабричко директно снабдување, достапен е мал MOQ од 2 kg


  • Брза детали

 

производ вовед

Име на предметот:

Висококвалитетен цветен чај од сушени праски за убавина на кожата

Код на предметот:

BN9031

Потекло:

Жеџијанг, Кина

Ефикасност:

invigorate the circulation of blood, beautify skin, reduce freckles, etc

Предложена доза: 

3 ~ 5 грама по пијалак

Начин на чување:

воздушно-суво, суво, ладно место

Сад за подготовка:

Чајник, чаша за чај, чаша или шише со вода

Пакување: 

250 гр по запечатена крафт / алуминиумска кеса; или прилагодено по потреба

MOQ:

5 кг за заеднички пакет или MOQ зависи од прилагодениот пакет

Услуга:

OEM / ODM се прифаќаат

Пример:

Бесплатни примероци ; 2-5 работни дена со потврди, сметка на купувачи за експресни трошоци 

Испорака:

D2D Express (Вклучи или не вклучувај давачки) DHL/UPS/EMS/TNT/FeDex и повеќе, воздух, море; 

Рок на плаќање:

30% депозит, биланс пред испорака или против копија од B /L /квалитетна инспекција

производ Функција

Здраво 

100% природни билки без зависност

Предност 

Гарантирано автентично потекло; Строг QC контролиран секогаш;

Во согласност со стандардот САД, Европа.

MOQ 

Фабричко директно снабдување, достапен е мал MOQ, 5кг

OEM / ODM 

Прифатени барања, формула и пакети се прифаќаат;

 Peach Flower Tea has a fresh and sweet aftertaste. Have a cup of peach flower tea everyday, can help to invigorate the circulation of blood, beautify skin, reduce freckles and coordinate the internal secretion, eliminating pigmentation. 

Контактирајте нѐ