0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Teaware >Teaware

Здрава храна Безбедна Природна бамбусова чајна крпа Држач за салфетка

Код на ставка: ZRC7433-35

Потекло: hejеџијанг, Кина (копно)

Стандард:

MOQ:


  • Брза детали
  • конкурентна предност
  • Пакување и испорака


Основни детали

Декорација на маса и додатоци Тип: Матс и подлошки
Материјал: бамбус, природен бамбус
Карактеристика: Еколошки, порибено
Место на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)
Име на бренд: ZENRC
Број на модел: ZRC7433-35
Име на производ: Држач за салфетки Држач за бамбус Чај за крпа безбеден за здрава храна
Боја: црна, темна природна боја од бамбус
Ширина: 7.5cm
Должина: 18cm


Набавка Способност

Способност за снабдување: 20000 парчиња / парчиња неделно

производ вовед


име:
Природен држач за крпа од чај од бамбус

Точка бр .: ZRC7433

материјал: природен бамбус

Боја: црна, темна природна боја од бамбус

големина: 18.5х7.5см

Пакување:  1pc/торба, OEM пакетите се поддржани

Пример:
  Бесплатни примероци, експресен надоместок на сметка на клиентите

Начин на плаќање:
  30% депозит, салдо пред испорака или наспроти копија од B / L

Испорака:
  Во рок од 3 ~ 15 дена со потврда за депозит


Пакување и плаќање

Пакување и испорака

Детали за пакување: Здрава храна Безбеден Природен бамбус Чај Платно Држач за салфетки 1pc/opp торба
Пристаниште: Шенжен, Гуангжу
Време на олово: 7 дена


Контактирајте нѐ