0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Teaware >Teaware

Hand Made Vietnam Cane Tea Cup Coaster Set Kitchen Insulation Pad

Шифра на предмет: ZRC7422

Потекло: hejеџијанг, Кина (копно)

Стандард:

MOQ:


  • Брза детали
  • конкурентна предност
  • Пакување и испорака


Основни детали

Декорација на маса и додатоци Тип: Матс и подлошки
Материјал: Виетнамско стапче, Виетнамско стапче
Карактеристика: Еколошки, порибено
Место на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)
Име на бренд: ZENRC
Број на модел: ZRC7422
Product Name:Hand Made Vietnam Cane Tea Cup Coaster Set Insulation Pad
Diameter:8cm, 10cm, 13cm, 16cm, 18cm
Usage:cup holder


Набавка Способност

Способност за снабдување: 20000 парчиња / парчиња неделно

производ вовед


име:
Vietnam Cane Tea Cup / Kitchen Coaster 6 in 1set

Точка бр .: ZRC7422

Тема: Оваа подлога е широко користена во чајџилница, кафе -барови, барови или како украс на домот. Тоа е исклучително популарно меѓу специјалистите за чај и аматери.

големина: diameter 8cm, 10cm, 13cm, 16cm, 18cm

Пакување: 1pc/opp торба, OEM пакетите се поддржани

Пример:
  Бесплатни примероци, експресен надоместок на сметка на клиентите

Начин на плаќање:
  30% депозит, салдо пред испорака или наспроти копија од B / L

Испорака:
  Во рок од 3 ~ 15 дена со потврда за депозит


Пакување и плаќање


Пакување и испорака

Packaging Details: Hand Made Vietnam Cane Tea Cup Coaster Set Insulation Pad for Tea Pot Cup 1pc per bag
Пристаниште: Шенжен, Гуангжу


Контактирајте нѐ