0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Teaware >Teaware

Hand Knit Vietnam Cane Mat Teapot Kitchen Bamboo Coaster in Natural Style

Шифра на предмет: ZRC7421

Потекло: hejеџијанг, Кина (копно)

Стандард:

MOQ:


  • Брза детали
  • конкурентна предност
  • Пакување и испорака


Основни детали

Декорација на маса и додатоци Тип: Матс и подлошки
Material:Vietnam Cane, vietnam cane
Карактеристика: Еколошки, порибено
Место на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)
Име на бренд: ZENRC
Број на модел: ZRC7421
Product Name:Vietnam Cane Tea Cup and Kitchen Coaster
Дијаметар: 8см, 10см, 13см, 16см, 18см
Skills:Hand knit


Набавка Способност

Способност за снабдување: 20000 парчиња / парчиња неделно
производ вовед


име:
Vietnam Cane Tea Cup / Kitchen Coaster

Точка бр .: ZRC7421

Тема:
Оваа подлога е широко користена во чајџилница, кафе -барови, барови или како украс на домот. Тоа е исклучително популарно меѓу специјалистите за чај и аматери.
Any size can be composed freely.

големина: дијаметар 8см, 10см, 13см, 16см, 18см

Пакување: 1pc/opp bag, OEM packages are supported

Пример:
  Бесплатни примероци, експресен надоместок на сметка на клиентите

Начин на плаќање:
  30% депозит, салдо пред испорака или наспроти копија од B / L

Испорака:
  Во рок од 3 ~ 15 дена со потврда за депозит


Пакување и плаќање


Пакување и испорака

Packaging Details: Hand Knit Vietnam Cane Mat Teapot Kitchen Bamboo Coaster in Natural Style 1pc per opp bag
Пристаниште: Шенжен, Гуангжу


Контактирајте нѐ