0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Teaware >Teaware

Шарена тркалезна држач за матење за држење на Matcha Whisk Chasen Reshaper

Шифра на предмет: ZRC7824

Потекло: Кина

Стандард: ЕУ / УСДА

MOQ: Фабричко директно снабдување, достапен е мал MOQ


  • Брза детали
  • конкурентна предност
  • Пакување и испорака


Основни детали

Тип на алкохол: Комплети за кафе и чај
Материјал: Керамика, порцелански емајлирани
Керамички тип: Порцелан
Сертификација: CIQ, SGS
Карактеристика: Еко-пријателски, порибено, природен уметнички дизајн
Место на потекло: Фуџијан, Кина (копно)
Име на бренд: ZENRC
Број на модел: ZRC7824
Име на производ: Шарена тркалезна држач за матење за држење на мача
Дијаметар на устата: 2.8 см
Висина: 7.2cm
Ширина на долниот држач: 4.5 см
Употреба: држач за размахване


Набавка Способност
Способност за снабдување: 20000 парче/парчиња неделнопроизвод вовед

име: Шарена Тркалезна држач за размахване на Matcha / Користен преобразувач на размахване

Точка бр .: ZRC7824

Тема:


1. Достапни се повеќе бои: беж, бела, светло сина, зелена, итн.
2. Држачот, исто така, може да се преобликува за користените маталки со ротирање на размахването.
3. Новиот размахване не може да се наполни во држачот.
4. Размахването во внатрешноста на косичките останува компактно со држачот и држете го подалеку од мувла.
 
материјал: порцелан

Вештини: целосно рачно изработен, со трансмутациона глазура

големина: висина 7.2cm горната ширина 2.8cm долната штанд ширина 4.5cm

Пакување:
1 ЕЕЗ/кутија, 120 ЕЕЗ/цтн

Пример:
  Бесплатни примероци, експресен надоместок на сметка на клиентите

Начин на плаќање:
  30% депозит, салдо пред испорака или наспроти копија од B / L

Испорака:
  Во рок од 3 ~ 15 дена со потврда за депозит

Пакување и плаќање


Пакување и испорака

Детали за пакување: Шарена тркалезна држач за матење за држење Matcha Whisk Chasen Reshaper 1pc/кутија, 120pcs/ctn
Пристаниште: Шенжен, Гуангжу
Времетраење: 7 дена


Контактирајте нѐ