0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Чај >ОЕМ и ОДМ

Benuo OEM Pu'er формула црн чај во прав со вкус на инстант чај

Шифра на предметот: BN8126

Потекло: hejеџијанг, Кина

Стандард: ЕУ / УСДА

MOQ: Фабричко директно снабдување, достапен е мал MOQ од 2 kg


  • Брза детали

производ вовед

Име на предметот:

 Benuo OEM Pu'er формула црн чај во прав со вкус на инстант чај

Код на предметот:

 BN8126

Состојки

 Pu'er, formula black tea

Ефикасност:

 Slimming tea, health tea

Начин на чување:

 Спречете од сонце, -5 степени, затворен

Сад за подготовка:

Sifter, scoop,  bowl

Пакување: 

 3g-5g per customers' required.

MOQ:

 Фабричко директно снабдување, мала количина 2кг е достапна по конкурентни цени

Услуга:

 instant tea-To-Go OEM / ODM services are available

 Пример:

  Бесплатни примероци , експресен надоместок на сметка на клиентите

Рок на плаќање:

 30% депозит, салдо пред испорака или наспроти копија од B / L

испорака

 Во рок од 3 ~ 15 дена со потврда за депозит

Контактирајте нѐ