0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Teaware >Teaware

Уметнички насликан бамбус чај ​​трчачка маса за украсување домашен ресторан

Шифра на предмет: ZRC7404

Потекло: hejеџијанг, Кина (копно)

Стандард:

MOQ:


  • Брза детали
  • конкурентна предност
  • Пакување и испорака


Основни детали

Декорација на маса и додатоци Тип: Матс и подлошки
Материјал: бамбус, природен бамбус
Карактеристика: Еко-пријателски, порибено, еко-пријателски, без Pb
Место на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)
Име на бренд: ZENRC
Број на модел: ZRC7404
Име на производ: Уметнички насликан бамбус чај ​​на маса со облека со граница
Ширина: 35cm
Должина: 180cm


Набавка Способност

Способност за снабдување: 20000 парчиња / парчиња неделно

производ вовед


име: Уметнички насликан бамбус масички за чај со рамка за облека

Точка бр .: ZRC7404

Тема: Оваа подлога е широко користена во чајџилница, кафе -барови, барови или како украс на домот. Тоа е исклучително популарно меѓу специјалистите за чај и аматери.

Ширина: 35cm

Должина: 180cm

Забелешка:
За други големини, pls lyубезно испратете ја истрагата за повеќе детали.

Боја: A, B, C, D, E, F, pls се однесуваат подолу на фотографиите

материјал:
природен бамбус, со памучна обвивка

Пакување: 1 парче по ролна / торба за торба; Пакетите OEM се поддржани

Пример:
  Бесплатни примероци, експресен надоместок на сметка на клиентите

Начин на плаќање:
  30% депозит, салдо пред испорака или наспроти копија од B / L

Испорака: 
Во рок од 3 ~ 15 дена со потврда за депозит


Пакување и плаќање
Пакување и испорака

Детали за пакување: Уметнички насликан бамбус чај ​​трчачка маса за украсување домашен ресторан 1 парче по ролна / торба
Пристаниште: Шенжен, Гуангжу


Контактирајте нѐ