0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Teaware >Teaware

Antique Single Round Glass Wine Decanter With Handle

Шифра на предмет: ZRC7040

Потекло: Хебеј, Кина (копно)

Стандард:

MOQ: Фабричко директно снабдување, достапен е мал MOQ


  • Брза детали
  • конкурентна предност
  • Пакување и испорака


Основни детали

Вид: Додатоци за шипки
Bar Accessories Type: Glass Wine Decanter
Материјал: Стакло
Сертификација: CE / EU, SGS
Функција: Еко-пријателски
Место на потекло: Хебеј, Кина (копно)
Brand Name: Zenrc
Број на модел: ZRC7040
Product Name: antique single round Glass Wine Decanter with handle
Големина на устата: D.7cm
Висина: 20cm
Bottom Size: 20cm
Максимална ширина: 18.4 см
Материјал за цедалка: кристално стакло без олово
Капацитет (мл): 42oz
Капацитет (ml): 1200 ml
Рачка Материјал: ултра стакло без пб


Набавка Способност

Supply Ability: 20000 Piece/Pieces per Week antique single round Glass Wine Decanter with handle

производ вовед


име:
  Taichi Glass Wine Decanter

Точка бр .: ZRC7040

Тема:
Топ продавач со уметнички дизајн
Супериорни подароци
Beautiful decoration for wedding and party

Сад и материјал за цедилка:  lead-free crystal glass

Отпорен на времетраење: - 20 ~ 150

Капацитет: 1200мл / 41 мл

големина: mouth diameter  7 cm, height 20 cm, bottom diameter  20 cm

Пакување: 1pc/кутија, 24pcs/ctn; Пакетите OEM се поддржани

Пример:
  Бесплатни примероци, експресен надоместок на сметка на клиентите

Начин на плаќање:
  30% депозит, салдо пред испорака или наспроти копија од B / L

Испорака:
  Во рок од 3 ~ 15 дена со потврда за депозитпроизвод Функција

What is the product feature of our Glass Wine Decanter ?

Погоден Beautiful decoration for wedding and party
функција

Noble European/Brttish style as bar sets

MOQ Фабричко директно снабдување, достапен е мал MOQ
дизајни Различна големина, тома, стил, боја на стакло уметност Се достапни
OEM / ODM

Прилагодениот дизајн и пакети се прифаќаат; 

 


Пакување и испорака

Packaging Details: Antique Single Round Glass Wine Decanter With Handle 1pc/box safety packed, 24pcs/ ctn
Пристаниште: Шенжен, Гуангжу
Време на олово: 10 дена


Контактирајте нѐ