0086-73184420790

EN
сите категории

Ти си тука : Почетна >Teaware >Teaware

6 ЕЕЗ 8см Екологија Органски Суровини Луфа Сунѓер Кујна Мат Котел Пекач

Шифра на предмет: ZRC7423

Потекло: hejеџијанг, Кина (копно)

Стандард:

MOQ:


  • Брза детали
  • конкурентна предност
  • Пакување и испорака


Основни детали

Декорација на маса и додатоци Тип: теписи и подлошки
Облик: Тркалезна
Стил: традиционален кинески
Материјал: Сунѓер Луфа, Сунѓер Луфа
Функција: Еко-пријателски, порибено
Место на потекло: hejеџијанг, Кина (копно)
Име на марка: ZENRC
Број на модел: ZRC7423
Име на производ: 6 ЕЕЗ 8см Екологија Органски суровини Луфа Сунѓер Кујна Мат Котел Ростер
Дијаметар: достапни се 7см, 8см, 9см, 10см, 11см, 12см, 13см
карактеристика: Еколошки, здрави
Вештини: рачно изработени
Услуга: Примерок, OEM, ODM се поддржани
Пакување: 1 компјутер / торба


производ вовед


име:
  6 ЕЕЗ од 8 см Возрасна Луфа Сунѓер Кујна МАТ

Точка бр .: ZRC7423

Тема: Оваа подлога е широко користена во чајџилница, кафе -барови, барови или како украс на домот. Тоа е исклучително популарно меѓу специјалистите за чај и аматери.

големина: дијаметар 7см, 8см, 9см, 10см, 11см, 12см, 13см

Пакување: 1pc/opp торба; Пакетите OEM се поддржани

Пример:
  Бесплатни примероци, експресен надоместок на сметка на клиентите

Начин на плаќање:
  30% депозит, салдо пред испорака или наспроти копија од B / L

Испорака:
  Во рок од 3 ~ 15 дена со потврда за депозит


Пакување и плаќањеПакување и испорака

Продажни единици: Единствена ставка
Единечна големина на пакет: 10X10X4 cm
Единечна бруто тежина: 0.1 кг
Тип на пакет: Екологија 6 ЕЕЗ 8см Екологија Органски суровини Луфа Сунѓер Кујна Мат Котел Ростер
Пример на слика: пакет-img
Времетраење: 10


Контактирајте нѐ